Szkolenia z Rozwoju Osobistego

Szkolenia rozwoju osobistego | Warszawa

NASZE CENTRUM ORGANIZUJE KILKA RODZAJÓW WARSZTATÓW ROZWOJU EMOCJONALNEGO W WARSZAWIE:

USTAWIENIA SYSTEMOWE

Warsztaty Ustawień Systemowych według Berta Hellingera. Osoby biorące aktywny udział to „ustawiający”, pozostałe osoby występują w roli “reprezentantów” lub biernych obserwatorów. Przy zgłoszeniach należy podać rolę, w której weźmie się udział. Osoby “ustawiające” otrzymują wgląd w istotę problemów rodzinnych, zdrowotnych czy finansowych swoich i swoich bliskich. Wszyscy uczestnicy mają mozliwość przyjrzenia się mechanizmom pracy nad różnymi problemami, w tym występującymi w rodzinie, zdrowotnymi i różnymi innymi, wobec których czujemy się często bezradni.

WPROWADZENIE W TEMATYKĘ RADICAL FORGIVENESS

Na tych warsztatach dowiesz się na czym polega technika Radical Forgiveness- Radykalne Wybaczanie,  jak korzystać z Arkuszy RW i innych narzędzi opracowanych przez Colina Tippinga. Po części teoretycznej warsztatów uczestnicy biorą udział w grupowym procesie Siedmiu Kroków.

PROCES „CEREMONIA W KRĘGU

Jest to spotkanie trwające ok. 3 godziny. Proces ten jest wzorowany na indiańskiej tradycji przechodzenia przez dramaty osobiste dzięki wzajemnemu wsparciu. Podczas Ceremonii w Kregu uczestnicy nie rozmawiają, słyszą jedynie prowadzącego oraz muzykę, udzielają sobie wsparcia przez samo uczestnictwo w procesie.

GRA „SATORI

Terapeutyczna gra planszowa. Przy jednej planszy zasiada od 3 do 5 osób. Gra przekazuje zasady Radykalnego Wybaczania w sposób pośredni. W lekkiej formie uczestnicy mogą się zbliżyć do pojęć związanych z losem własnym oraz pozostałych uczestników. Gra bawi i inspiruje pozwala w subtelny sposób uwolnić się od negatywnych emocji. Umożliwia w niekonwencjonalny sposób przyjrzenie się zasadom skutecznego wybaczania sobie samemu, jak innym ludziom.

warszawa rozwój osobisty