O mnie

Coach - Trener Rozwoju Osobistego

Nazywam się Anna Kwiatuszyńska. Zajmuję się rozwojem osobistym od 2005 r. Jestem głęboko przekonana, że rozwój emocjonalny jest jedyną drogą do kreowania własnej rzeczywistości, kształtowania relacji i skutecznej komunikacji. Wspieram ludzi w poszerzaniu samoświadomości, a dzięki temu większej skuteczności na drodze do osiągania celów osobistych. Posiadam kompetencje w obszarze przeprowadzania przez zmiany.

Służę pomocą w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, konfliktów wewnętrznych, konfliktów w relacjach, w wychodzeniu z poczucie utknięcia i uwikłania. Szczególnie ważny jest dla mnie sposób przeżywania emocji oraz problemy związane z ich wyrażaniem lub powstrzymywaniem. W przypadku utraty chęci do życia, pomagam ją odzyskać.

Posiadam liczne certyfikaty otrzymane po ukończeniu szkoleń i kursów (Certyfikat Trenera Radykalnego Wybaczania, tytuł Specjalisty ds. Psychologii i Socjologii, świadectwo rocznego szkolenia w Polskim Towarzystwie Pracy z Procesem kursu w Polskim Towarzystwie Mediacji, certyfikat Multi Level Coach Polskiego Instytutu NLP, zaświadczenia z rocznych szkoleń Metody Ustawień Berta Hellingera w Warszawie i w Krakowie).

Zdobytą wiedzę wykorzystuję w mojej pracy, która ma całkowicie unikalny i wyjątkowy charakter. Dobieram technikę do konkretnego przypadku, a często podczas jednej sesji korzystam z kilku technik.

Cennik:

Pierwsze spotkanie 45 min.80,- zł
Sesja 90 -120 min.160,- zł
Sesja on-line 60 min.80,- zł