O mnie

Coach - Trener Rozwoju Osobistego

Nazywam się Anna Kwiatuszyńska, zajmuję się rozwojem osobistym. Służę pomocą w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, konfliktów wewnętrznych, konfliktów w relacjach, w wychodzeniu z poczucie utknięcia i uwikłania. Szczególnie ważny jest dla mnie sposób przeżywania emocji oraz problemy związane z ich wyrażaniem lub powstrzymywaniem. W przypadku utraty chęci do życia, pomagam ją odzyskać.

Od rozwoju osobistego do pomagania innym

Mój pierwszy kontakt z rozwojem osobistym był przed 25 laty. Wzięłam wtedy udział w Grupie Otwarcia organizowanej przez Laboratorium Psychoedukacji. W ciągu następnych 2 lat zaliczyłam kilka grup dla zaawansowanych i kilka warsztatów w Laboratorium, następnie tam podjęłam psychoterapię indywidualną. Kilka lat później przeczytałam książkę Colina Tippinga „Radykalne Wybaczanie” i poznałam jej autora. Wzięłam udział w rocznym szkoleniu w Instytucie Radykalnego Wybaczania i pod koniec 2005 uzyskałam certyfikat Trenera. Zaczęłam organizować warsztaty Metody Tippinga. Wielu uczestników chciało kontynuować pracę indywidualnie. Pojawiła się potrzeba poszerzenia wiedzy i umiejętności. Rozpoczęłam naukę: uzyskałam tytuł Specjalisty ds. Psychologii i Socjologii, następnie odbyłam roczne szkolenie w Polskim Towarzystwie Pracy z Procesem oraz szkolenie w Polskim Towarzystwie Mediacji. Kontynuowałam naukę w Polskim Instytucie Neurolingwistycznego Programowania, pod kierunkiem Benedykta Peczko. Po zakończeniu 3-letniego szkolenia otrzymałam certyfikat Multi Level Coaching. Następnie uczestniczyłam w dwóch rocznych cyklach szkoleniowo-rozwojowych z Metody Ustawień Berta Hellingera; prowadzonych przez: Małgorzatę Rajchert-Lewandowską w Warszawie i Damiana Janusa w Krakowie. Odbyłam również roczne szkolenie „Studium Analizy Transakcyjnej” w Poznaniu.

Zdobytą wiedzę wykorzystuję w mojej pracy, która ma całkowicie unikalny i wyjątkowy charakter. Dobieram technikę do konkretnego przypadku, a często podczas jednej sesji korzystam z kilku technik.

Cennik:

Pierwsze spotkanie 45 min.80,- zł
Sesja 90 -120 min.160,- zł
Sesja on-line 60 min.80,- zł