O mnie

Coach - Trener Rozwoju Osobistego

Nazywam się Anna Kwiatuszyńska. Zajmuję się rozwojem osobistym od 2005 r. Posiadam liczne certyfikaty otrzymane po ukończeniu szkoleń i kursów (Certyfikat Trenera Radykalnego Wybaczania, tytuł Specjalisty ds. Psychologii i Socjologii, świadectwo rocznego szkolenia w Polskim Towarzystwie Pracy z Procesem, świadectwo kursu w Polskim Towarzystwie Mediacji, certyfikat Multi Level Coach Polskiego Instytutu NLP, zaświadczenia z rocznych szkoleń Systemowych Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera w Warszawie i w Krakowie).

Mam wiedzę oraz umiejętności w temacie zarządzania emocjami. Emocje to nie to samo co uczucia, chociaż je "czujemy" i to czasem bardzo mocno. Emocja to doznanie pojawiające sie na skutek codziennych zdarzeń, to nasz system alarmowy i motywacyjny. Podstawowymi emocjami (wg Paula Ekmana) są: strach , złość, smutek, radość, wstręt i zaskoczenie. Inne emocje są ich pochodnymi.  Emocje motywują do rozpoczęcia lub zaprzestania działania. Kluczem do zrozumienia emocji jest jej rozpoznanie. Mimo, że zdarzenia często następują po sobie, nie wszystkie są źródlem trudnych emocji. Duża ilość zdarzeń następujacych po sobie sprawia, że trudno jest określić, jaką emocję poszczególnemu z nich przypisać. Emocjom należy się nasza uwaga, są ważne gdyż generują zachowania i jeśli nie mamy nad nimi kontroli, to nad zachowaniami też nie panujemy.

Umiejętność regulowania emocji to droga do dobrego i spokojnego życia.

Służę pomocą w poznawaniu i ujarzmieniu emocji towarzyszących konfliktom wewnętrznym i relacyjnym, emocji zwiazanych z poczuciem utknięcia i uwikłania. Przy wykorzystaniu technik (patrz zakładka "techniki") praca nad adekwatnym przeżywaniem i wyrażaniem emocji przynosi bardzo dobre wyniki.

Zapraszam na bezpłatne spotkanie konsultacyjne.

Cennik:

Sesja 60 min.100,- zł
Sesja 90 -120 min.200,- zł
Sesja on-line 60 min.80,- zł