Nasze Centrum

life coach Warszawa

WITAMY W CENTRUM WSPIERANIA ROZWOJU EMOCJONALNEGO ZROZUMIEĆ EMOCJE

Centrum działa na terenie Warszawy (Metro Płocka), świadcząc usługi w dziedzinie wsparcia i treningu personalnego. Nasi eksperci cechują się profesjonalizmem i głęboką empatią. Ich celem jest pełne zrozumienie potrzeb klienta i staranne dostosowanie technik pracy dla jak najlepszego efektu. 

W Centrum Wspierania Rozwoju Emocjonalnego Zrozumieć Emocje stawiamy na wykształcenie i doświadczenie jako dwa główne filary budujące zaufanie. Pracujemy przy użyciu różnych metod terapeutycznych, w tym life coachingu, NLP, Metody Tippinga, Ustawień Systemowych wg. Berta Hellingera (hellingerowskich) oraz elementów Pracy z Procesem i Analizy Transakcyjnej.

Jesteśmy twórcami unikalnej Metody eklektycznej- innowacyjnego podejścia bazującego na korzystaniu podczas sesji z doświadczeń różnych szkół terapeutycznych.

ANNA KWIATUSZYŃSKA

  • Trener rozwoju osobistego / Specjalista d/s Psychologii i Socjologii (2009 r.)

  • Mediator w Polskim Towarzystwie Mediacji (2010 r.)

  • Coach w oparciu o certyfikat Multi Level Coach w Polskim Instytucie NLP (2012r.)

  • Trener Metody Tippinga w Instytucie Radykalnego Wybaczania (2005r.),

  • Ekspert w dziedzine Ustawień Hellingerowskich certyfikowany w Warszawie i w Krakowie (2013r., i 2014r.)

  • Ekspert w dziedzinie Studium Analizy Transakcyjnej (2018r.) oraz Pracy z Procesem (2009 r.)

SLOWAMI ANNY:

„Umiejętność zdrowej kontroli emocji to droga do dobrego i spokojnego życia. Emocja to doznanie pojawiające się na skutek codziennych zdarzeń, to nasz system alarmowy i motywacyjny. Nasze uczucia przejawiają się w emocjach towarzyszących konfliktom wewnętrznym i relacyjnym, emocjach związanych z poczuciem utknięcia i uwikłania.

Nie ma emocji złych, czy dobrych, każda z nich niesie konkretną informację.

Służę pomocą w poznawaniu i ujarzmieniu trudnych emocji.”

SONIA PIETRASZEWSKA

  • Trener Rozwoju Osobistego

  • Socjolog dyplomowany na Uniwersytecie Warszawskim (2014r.)

  • Life Coach i Life Mentor w SWPS (2016r.)

SLOWAMI SONI:

„Wejście na drogę poznania własnego wnętrza nie jest łatwą decyzją, wymaga odwagi i determinacji. Stanięcie twarzą w twarz z samym sobą może być trudniejsze, niż się wydaje. 

Warto w tej emocjonującej podróży mieć u swojego boku zaufanego przewodnika i doradcę. Osobę, która pozwoli nam wrócić stopami na ziemię, nawet po konfrontacji z najtrudniejszymi demonami, pomoże zrozumieć i przejść przez emocje.

Mentoring to wspieranie poprzez posiadanie większego doświadczenia w określonej dziedzinie. Misją naszego Centrum jest spełnianie tej roli. Dzięki stale zdobywanemu doświadczeniu i wiedzy pomagamy naszym klientom, co potwierdzają ich opinie.”